Wymienniki ciepłej wody użytkowej
Wymienniki ciepłej wody użytkowej

Zasobniki  przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów.

Wymienniki ciepłej wody użytkowej Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria do wymienników
  • Ogrzewacze elektryczne...

    Elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie korzystają z innych źródeł energii poza prądem. Podgrzewacz wody umożliwia stały dostęp do gorącej wody w domu czy w biurze. Wyróżniamy różne rodzaje podgrzewaczy wody, ze względu na pojemność. Małe ogrzewacze wody świetnie się sprawdzą w miejscach, gdzie potrzebna jest mniejsza ilość gorącej wody a ograniczona jest ilość wolnej przestrzeni. Takie urządzenia są dyskretne, mocne i kompaktowe. W przypadku kiedy nasze zapotrzebowanie na gorącą wodę jest większe to wiszące pojemnościowe ogrzewacze wody sprawdzą się idealnie.

    Zasada działania elektrycznego pojemnościowego podgrzewacza wody. Podgrzewacz pojemnościowy (czyli terma, bojler) podgrzewa, a następnie magazynuje ciepłą już wodę. Aby nie wystygła, w zasobniku montowany jest termostat – jego zadaniem jest utrzymywanie stałej temperatury. Ponadto zbiorniki są zaizolowanie termicznie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów