KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

KLIMATYZATORY ROTENSO - SZEROKI WYBÓR W DOBREJ CENIE

Rotenso posiada najszerszą ofertę klimatyzatorów ściennych na rynku

Łącząc technologię z estetyką stworzyliśmy najbogatsze na rynku portfolio klimatyzatorów ściennych. Klimatyzatory ścienne Rotenso to wydajne i energooszczędne urządzenia, będące elementem wyposażenia, a zarazem wystroju wnęt...

KLIMATYZATORY ROTENSO - SZEROKI WYBÓR W DOBREJ CENIE

Rotenso posiada najszerszą ofertę klimatyzatorów ściennych na rynku

Łącząc technologię z estetyką stworzyliśmy najbogatsze na rynku portfolio klimatyzatorów ściennych. Klimatyzatory ścienne Rotenso to wydajne i energooszczędne urządzenia, będące elementem wyposażenia, a zarazem wystroju wnętrza. Wśród kilkunastu, różniących się od siebie wizualnie, funkcjami i wyposażeniem, klimatyzatorów są zarówno urządzenia ekonomiczne i kompaktowe, bogato wyposażone, a także designerskie modele dla wymagających klientów.

Estetyka przede wszystkim, czyli designerskie modele Rotenso Versu, Elis, Luve, Teta

Szeroka gama barw, różne faktury oraz ciekawe bryły, a nawet tekstylne, wymienne panele charakteryzują największy na rynku katalog modeli klimatyzatorów naściennych Rotenso. Bez trudu dopasujemy odpowiedni model klimatyzatora Rotenso do preferowanego przez nas stylu aranżacji wnętrz. Występujący w trzech wariantach kolorystycznych Rotenso Versu, dzięki unikatowemu designowi, jest najbardziej rozpoznawalnym modelem w ofercie marki. Miłośnikom stylu glamour, złotych i miedzianych dodatków do gustu przypadnie Rotenso Versu Gold. Zwolennicy modnych wnętrz w stylu loft powinni zwrócić uwagę na grafitowy Versu Mirror oraz srebrny Versu Silver. Nowość w ofercie klimatyzatorów ściennych Rotenso, czyli Versu Cloth Stone i Caramel z wymiennym, tekstylnymi panelami pozwalają tworzyć aranżację wnętrz, w których wszystkie elementy i dekoracje są spójne stylistycznie. W modnych, minimalistycznych wnętrzach sprawdza się także grafitowy model Rotenso Elis z panelem frontowym imitującym ciemne szkło. Biały, matowy i minimalistyczny Rotenso Teta został stworzony do modnych wnętrz w stylu skandynawskim, czy boho. Rotenso Luve –nowość na sezon 2022/20023 jest odpowiedzią marki na najnowszy trend w projektowaniu, który wyraża się w modzie na łuki i owale. Luve jest doskonałym uzupełnieniem minimalizmu, ale także stylu klasycznego, eklektycznego, czy kolonialnego. Jeżeli zdecydujemy się na wybór klimatyzatora ściennego Rotenso dopasowanie modelu do naszego wnętrza nie będzie trudnym zadaniem.

Klimatyzatory całoroczne Rotenso Mirai, Luve, Revio, Versu, Teta i Imoto

Dzięki produktom rotensso w upalny dzięń można odpocząć w chłodzie, a w czasie przejściowym ogrzeje mieszkanie lub dom. Klimatyzatory Rotenso to rewersyjne pompy ciepła powietrze-powietrze, które mogą pełnić funkcję grzewczą w sezonach przejściowych lub być samodzielnym źródłem ciepłaWybrane modele Rotenso posiadają wartość dodaną w postaci pakietu pracy całorocznej gwarantującego wysoką wydajność i bezawaryjną pracę urządzeń w trybie grzania. Przeznaczone do pracy całorocznej: Rotenso Mirai, Luve, Revio, Versu, Teta czy Imoto, poza sezonem letnim skutecznie zrealizują funkcję grzewczą, nawet podczas srogich mrozów do –30°C jak Rotenso Mirai, do –25°C w przypadku Rotenso Teta i Rotenso Revio lub –22°C w przypadku Rotenso VersuLuve i Imoto. Rozważając zakup klimatyzatora do ogrzewania powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na SCOP tj. sezonową efektywność grzania, która wynosi odpowiednio dla klimatyzatora Mirai 5,3, dla Luve, Revio, Versu i Imoto 4,6, a dla Teta 4,0.

Więcej

KLIMATYZATORY Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów