Ogrzewacze elektryczne pojemnościowe
Ogrzewacze elektryczne pojemnościowe

Elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie korzystają z innych źródeł energii poza prądem. Podgrzewacz wody umożliwia stały dostęp do gorącej wody w domu czy w biurze. Wyróżniamy różne rodzaje podgrzewaczy wody, ze względu na pojemność. Małe ogrzewacze wody świetnie się sprawdzą w miejscach, gdzie...

Elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie korzystają z innych źródeł energii poza prądem. Podgrzewacz wody umożliwia stały dostęp do gorącej wody w domu czy w biurze. Wyróżniamy różne rodzaje podgrzewaczy wody, ze względu na pojemność. Małe ogrzewacze wody świetnie się sprawdzą w miejscach, gdzie potrzebna jest mniejsza ilość gorącej wody, a ograniczona jest ilość wolnej przestrzeni. Takie urządzenia są dyskretne, mocne i kompaktowe. W przypadku, w którym zapotrzebowanie na gorącą wodę jest większe, to wiszące pojemnościowe ogrzewacze wody sprawdzą się idealnie.

Zasada działania elektrycznego pojemnościowego podgrzewacza wody

Podgrzewacz pojemnościowy (czyli terma, bojler) podgrzewa, a następnie magazynuje ciepłą już wodę. Aby nie wystygła, w zasobniku montowany jest termostat – jego zadaniem jest utrzymywanie stałej temperatury. Ponadto zbiorniki są zaizolowanie termicznie. Elektryczny pojemnościowy podgrzewacz wody jest niezwykle przydatnym urządzeniem w gospodarstwach domowych. Pozwala na dostarczanie ciepłej wody użytkowej w sposób szybki i wygodny. Ponieważ zasada działania tego rodzaju podgrzewacza opiera się na wykorzystaniu pojemnościowego elementu grzejnego i izolacji termicznej, umożliwia to efektywne podgrzewanie wody.

Bojlery

Oferujemy bojlery o różnych pojemnościach, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta. Zapewniamy także usługi instalacyjne w Rudzie Śląskiej i okolicach. Nasze urządzenia są projektowane tak, aby zapewniały wystarczającą ilość ciepłej wody użytkowej, jednocześnie minimalizując straty energii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy przekonani, że dostarczane przez nas urządzenia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej

Ogrzewacze elektryczne pojemnościowe  Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów