Rury miedziane
Rury miedziane

Rury miedziane są jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych materiałów stosowanych w systemach instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewczych. Ich wszechstronne zastosowanie, trwałość i wyjątkowe właściwości sprawiają, że są niezastąpionym elementem wielu projektów budowlanych. Oferujemy rury miedziane ze szczególnym przeznaczeniem do...

Rury miedziane są jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych materiałów stosowanych w systemach instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewczych. Ich wszechstronne zastosowanie, trwałość i wyjątkowe właściwości sprawiają, że są niezastąpionym elementem wielu projektów budowlanych. Oferujemy rury miedziane ze szczególnym przeznaczeniem do instalacji:

  • wodno-sanitarnych;
  • grzewczych: grzejników, ogrzewania podłogowego, promienników płytowych;
  • dystrybuujących gazy oraz paliwa ciekłe;
  • usuwających wodę z odpadów sanitarnych.

Miedź jest jednym z najtrwalszych i najbardziej odpornych na korozję materiałów. Dlatego rury miedziane są odporne na działanie czynników atmosferycznych, czynników chemicznych i ekstremalnych temperatur. Dzięki temu są niezawodne i mają długą żywotność, co przekłada się na bezawaryjną eksploatację i mniejsze koszty konserwacji. Rury miedziane są idealnym rozwiązaniem do systemów grzewczych.

Rury do grzejników

Odpowiednio dobrane rury do grzejników zapewniają prawidłowy przepływ ciepłej wody, co umożliwia skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Mogą być łączone za pomocą różnych metod, takich jak m.in. lutowanie, zaciskanie, przy pomocy nakrętek lub złączek. Wybór metody połączenia zależy od preferencji i rodzaju rur do grzejników oraz od specyfiki instalacji. Należy zapewnić szczelne i trwałe połączenia w celu uniknięcia wycieków wody.

Rury do ogrzewania podłogowego

W sprzedaży dostępne są rury do ogrzewania podłogowego. Tego rodzaju rury układane są w postaci pętli lub spirali w wydzielonym obszarze pod podłogą. Mogą być również umieszczone w tzw. matach grzewczych, które ułatwiają i przyspieszają proces montażu. Układ rur jest projektowany tak, aby równomiernie rozprowadzać ciepło po całej powierzchni podłogi, zapewniając jednolitą temperaturę w pomieszczeniu.

Więcej

Rury miedziane Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów