Technika grzewcza

Informacje

Technika grzewcza
Technika grzewcza

 Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w zakresie systemów grzewczych zawiera m.in.  kotły gazowe. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, znanych na rynku od wielu lat producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.   W naszej ofercie również grzejniki płytowe firmy Purmo, Perfekt oraz łazienkowe firmy Ins-term, Scano.  Posiadamy duży wyb...

 Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w zakresie systemów grzewczych zawiera m.in.  kotły gazowe. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, znanych na rynku od wielu lat producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.   W naszej ofercie również grzejniki płytowe firmy Purmo, Perfekt oraz łazienkowe firmy Ins-term, Scano.  Posiadamy duży wybór wymienników c.w.u.  z wężownicą, z podwójną wężownicą oraz dwupłaszczowych  produkcji Elektromet.

Więcej

Technika grzewcza Jest 266 produktów.

Podkategorie

 • Kotły gazowe,...

  Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w tym zakresie oferuje m.in.  kotły gazowe jedno- oraz dwufunkcyjne.  Produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.

 • Piecyki łazienkowe

  W ofercie naszego sklepu  KOTŁY POLSKA znajdą Państwo wysokiej jakości piecyki gazowe łazienkowe, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów m.in. od firmy Junkers, Termet ,Vaillant, Euroterm czy Saunier Duval 

 • Czujniki tlenku węgla,...
 • Naczynia wzbiorcze...

  Zamknięte naczynia wzbiorcze (przeponowe) ma kilka funkcji. Najważniejszym z zadań, jakie spełnia, jest utrzymanie prawidłowego ciśnienia w każdym miejscu instalacji. Istotne jest zapewnienie ochrony instalacji przed nadmiernym wzrostem lub obniżeniem się ciśnienia. Naczynie wzbiorcze przeponowe ma za zadanie kompensować te wahania ciśnienia spowodowane zmianą temperatury wody grzewczej. Zasada działania naczynia przeponowego jest prosta. Składa się ono z dwóch przestrzeni gazowej i wodnej. Przestrzeń powietrzna zazwyczaj jest zamknięta przez zawór lub odpowietrznik. Przestrzeń wodna (instalacyjna) oddzielona jest od gazowej elastyczną membraną. Membrany mogą być wymienne (mocowane na flansz) lub niewymienne (wprasowane pomiędzy częściami naczynia). Gdy rośnie temperatura wody, wzrasta również jej objętość. Woda zaczyna wypełniać wewnętrzną membranę, aż do osiągnięcia maksymalnej temperatury roboczej. Chroni to instalację przed rozszczelnieniem. W tym momencie membrana znajdująca się wewnątrz zbiornika wypełnia niemal całe jego wnętrze. Gdy temperatura cieczy spada, zmniejsza się jej objętość, a ciśnienie powietrza w części powietrznej zbiornika wpycha wodę z powrotem do instalacji i cykl może rozpocząć się od nowa.

 • Kominy jednościenne do...

  System jednościenny stosowany jest do kotłów turbo oraz kondensacyjnych. Najczęściej wpuszczany jest do szachtu komina murowanego, gdzie pełni funkcję przewodu spalinowego. Łączony jest z przyłączem koncentrycznym. Elementy jednościenne mogą również pełnić funkcję przewodu powietrznego doprowadzającego powietrze do kotła.

 • Kominy koncentryczne

  Koncentryczny system spalinowo-powietrzny przeznaczony jest do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych oraz kotłów z zamkniętą komorą spalania tzw. Turbo. Rura koncentryczna zbudowana jest z dwóch współosiowych rur, zewnętrznej obudowy i wewnętrznej rury spalinowej z uszczelką. 

 • Wymienniki ciepłej...

  Zasobniki  przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów.

 • Grzejniki łazienkowe

  Grzejniki łazienkowe najczęściej występują w formie drabinki i są jednymi z najpopularniejszych systemów grzewczych spotykanych w łazienkach.

 • Grzejniki płytowe

  Oferta naszej firmy KOTŁY POLSKA zawiera grzejniki płytowe popularnych marek: PURMO, PERFEKT. Bogata gama modeli pozwala dostosować grzejnik do każdego wnętrza pod względem wysokości, szerokości i mocy. Aby grzejnik płytowy spełniał swoje funkcje wymiary muszą być właściwie dobrane. Należy ustalić odpowiednie parametry i dostosować do pomieszczenia, pod względem zapotrzebowania cieplnego.

 • Rura miedziana

  Ze szczególnym przeznaczeniem do instalacji:

  • wodno-sanitarnych
  • grzewczych: grzejników, ogrzewania podłogowego, promienników płytowych.
  • dystrybuujących gazy oraz paliwa ciekłe
  • usuwających wodę z odpadów sanitarnych
 • KOMINKI (WKŁADY...

  Kominek to idealne wyposażenie domu. Wnętrze zmienia się nie do poznania, dom staje się cieplejszy i przyjemniejszy. Współczesny wkład kominkowy to dużo więcej niż tylko ogień buzujący we wbudowanym w ścianę palenisku i dający ciepło w promieniu kilku metrów. Nowoczesny kominek to urządzenie, które oprócz walorów widowiskowych daje także dużą ilość energii cieplnej. Kominki potrafią ogrzewać całe domy oraz podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Wplecione w system grzewczy i wodociągowy kominki stają się źródłem niedrogiego ciepła.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 266 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 266 elementów