Technika grzewcza

Informacje

Technika grzewcza

 Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w zakresie systemów grzewczych zawiera m.in.  kotły gazowe. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, znanych na rynku od wielu lat producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.   W naszej ofercie również grzejniki płytowe firmy Purmo, Perfekt oraz łazienkowe firmy Ins-term, Scano.  Posiadamy duży wyb...

 Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w zakresie systemów grzewczych zawiera m.in.  kotły gazowe. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, znanych na rynku od wielu lat producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.   W naszej ofercie również grzejniki płytowe firmy Purmo, Perfekt oraz łazienkowe firmy Ins-term, Scano.  Posiadamy duży wybór wymienników c.w.u.  z wężownicą, z podwójną wężownicą oraz dwupłaszczowych  produkcji Elektromet.

Więcej

Technika grzewcza Jest 412 produktów.

Podkategorie

 • Kotły gazowe,...

  Oferta sklepu  KOTŁY POLSKA w tym zakresie oferuje m.in.  kotły gazowe jedno- oraz dwufunkcyjne.  Produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak Termet,  Vaillant, Junkers - Bosch.

 • Piecyki łazienkowe

  W ofercie naszego sklepu  KOTŁY POLSKA znajdą Państwo wysokiej jakości piecyki gazowe łazienkowe, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów m.in. od firmy Junkers, Termet ,Vaillant, Euroterm czy Saunier Duval 

 • Czujniki tlenku węgla,...
 • Kominy jednościenne do...

  System jednościenny stosowany jest do kotłów turbo oraz kondensacyjnych. Najczęściej wpuszczany jest do szachtu komina murowanego, gdzie pełni funkcję przewodu spalinowego. Łączony jest z przyłączem koncentrycznym. Elementy jednościenne mogą również pełnić funkcję przewodu powietrznego doprowadzającego powietrze do kotła.

 • Kominy koncentryczne

  Koncentryczny system spalinowo-powietrzny przeznaczony jest do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych oraz kotłów z zamkniętą komorą spalania tzw. Turbo. Rura koncentryczna zbudowana jest z dwóch współosiowych rur, zewnętrznej obudowy i wewnętrznej rury spalinowej z uszczelką. 

 • Wymienniki ciepłej...

  Zasobniki  przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów.

 • Grzejniki łazienkowe

  Grzejniki łazienkowe najczęściej występują w formie drabinki i są jednymi z najpopularniejszych systemów grzewczych spotykanych w łazienkach.

 • Grzejniki płytowe

  Oferta naszej firmy KOTŁY POLSKA zawiera grzejniki płytowe popularnych marek: PURMO, PERFEKT. Bogata gama modeli pozwala dostosować grzejnik do każdego wnętrza pod względem wysokości, szerokości i mocy. Aby grzejnik płytowy spełniał swoje funkcje wymiary muszą być właściwie dobrane. Należy ustalić odpowiednie parametry i dostosować do pomieszczenia, pod względem zapotrzebowania cieplnego.

 • Rura miedziana

  Ze szczególnym przeznaczeniem do instalacji:

  • wodno-sanitarnych
  • grzewczych: grzejników, ogrzewania podłogowego, promienników płytowych.
  • dystrybuujących gazy oraz paliwa ciekłe
  • usuwających wodę z odpadów sanitarnych
 • KOMINKI (WKŁADY...

  Kominek to idealne wyposażenie domu. Wnętrze zmienia się nie do poznania, dom staje się cieplejszy i przyjemniejszy. Współczesny wkład kominkowy to dużo więcej niż tylko ogień buzujący we wbudowanym w ścianę palenisku i dający ciepło w promieniu kilku metrów. Nowoczesny kominek to urządzenie, które oprócz walorów widowiskowych daje także dużą ilość energii cieplnej. Kominki potrafią ogrzewać całe domy oraz podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Wplecione w system grzewczy i wodociągowy kominki stają się źródłem niedrogiego ciepła.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 412 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 412 elementów