Z wężownicą

Informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

ELEKTROMET WYMIENNIK WGJ-g 80 LITRÓW, Z WĘŻOWNICĄ Zobacz większe

ELEKTROMET WYMIENNIK WGJ-g 80 LITRÓW, Z WĘŻOWNICĄ

203-08-100

Nowy produkt

Elektromet Wymiennik c.w.u poziomy, z wężownicą, emaliowany w polistyrenie WGJ-g  80l.

Zasobniki i podgrzewacze wody użytkowej typu WGJ-g przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jednorodzinnych, warsztatów, itp.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

970,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenia te mają zbiorniki ciśnieniowe na wodę użytkową wykonane z blachy stalowej pokrytej wewnątrz warstwą specjalnej, wysokotemperaturowej emalii ceramicznej, która tworząc szklistą powłokę chroni je przed korozją. Dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym zbiorników jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody.

Przyłącze wody użytkowej zimnej wewnątrz zbiornika zakończone jest kierownicą strumienia wody, która ogranicza mieszanie dopływającej zimnej wody użytkowej z wodą gorącą.

Izolacja termiczna wykonana jest z pianki polistyrenowej.

  Do wymiennika proponujemy grzałkę elektryczną

https://www.kotly-polska.pl/grzalki-elektryczne/761-elektromet-ejk-mini-zespol-grzejny-grzalka-15-kw230v.html?search_query=grzalka&results=12

lub

https://www.kotly-polska.pl/grzalki-elektryczne/762-elektromet-ejk-mini-zespol-grzejny-grzalka-20kw230v.html?search_query=grzalka&results=12

Kotły Polska sklep internetowy oferta

Kotły Polska sklep internetowy ofertaKotły Polska sklep internetowy oferta

3 innych produktów w tej samej kategorii: