Kategorie

Informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: JEREMIAS - PRODUCENT KOMINÓW, SYSTEMÓW KOMINOWYCH

Specjalnością firmy Jeremias są wysokiej jakości kominy, produkowane z niezawodnych tworzyw, szczególnie odpornych na szkodliwe czynniki atmosferyczne. To produkty na lata, tworzone z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Produkowane przy udziale ekspertów, spełniają specyficzne wymagania różnych rynków. Jeremias kominy przeznaczone są do współpracy urządzeniami grzewczymi opalanymi różnymi paliwami. Na przestrzeni lat marka stworzyła aż kilkanaście wariantów kominów. Wśród nich znajdują się rury o kilku przekrojach, które z łatwością podłączysz do kotła z zamkniętą komorą spalania — to z kolei wpływa na pełne bezpieczeństwo.

Jeremias to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości systemów kominowych, wentylacyjnych i odprowadzania spalin. Ich produkty są stosowane w różnych branżach, w tym w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym i komercyjnym. Jeremias oferuje różne rodzaje systemów kominowych, dostosowanych do różnych rodzajów paliw i potrzeb klientów. Ich produkty obejmują kanały kominowe, wkłady kominowe oraz akcesoria związane z instalacją kominów. Jeremias specjalizuje się w systemach do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych, kominów gazowych i innych źródeł ciepła. 

 

Jeremias systemy kominowe | Charakterystyka i zalety


Jeremias producent systemów kominowych dba, by każdy z wykorzystanych elementów był najwyższej klasy, a całość spełniała wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. System kominowy składa się z rury oraz kształtek, w których skład wchodzą kolana, trójniki, redukcje, rozszerzenia — ich główną rolą jest umożliwienie podłączenia urządzeń. Dodatkowo w systemie zawarte są między innymi wyczystki oraz złączki teleskopowe.


 


Kominy Jeremias dzięki dobrze przemyślanej budowie są szybkie w montażu — nawet kilkadziesiąt razy w porównaniu ze standardowymi kominami murowanymi. Co więcej, systemy kominowe mogą być montowane także w trakcie ujemnych temperatur. Zmniejszają wymagane koszty, a ze względu na swoją niższą wagę nie stanowią dużego obciążenia budynku. Jeśli chcesz dokonać w ich obrębie jakichkolwiek zmian, zrobisz to z łatwością, bez uszkodzeń. Istnieje także możliwość ich szybkiej wymiany na zupełnie nowe modele. Komin Jeremias charakteryzuje miła dla oka estetyka, dzięki której wpasowuje się w wygląd większości domów.


 


Jeremias — producent systemów kominowych


Jednym z czynników wysokiej jakości produktów marki, są dobrze dobrane tworzywa. Elementy wykonano między innymi z blachy nierdzewnej kwasoodpornej. Każda z nich posiada odpowiednią grubość - np. w przypadku rury kominowej jednościennej jest to 0.5 mm. Materiał jest odporny na powstawanie korozji, co przekłada się na zwiększoną trwałość. W przypadku powstałych uszkodzeń mechanicznych powłoka odbuduje się sama. Wyróżnia ją wyjątkowa odporność w kontaktach z wysoką temperaturą.


Oferta producenta Jeremias obejmuje także systemy kominowe ceramiczne, mające zastosowanie w przypadku kotłów opalanych paliwami stałymi — np. miałem węglowym. Cechą kominów ceramicznych, która zdecydowanie wyróżnia je spośród pozostałych modeli, jest możliwość szybkiego montażu bez wcześniejszego wyłożenia fundamentów bądź nałożenia ich na samej elewacji budynku. Są lekkie i pracują dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Dużą popularnością cieszą się także wkłady do komina marki Jeremias z funkcją kondensacji, które stosuje się podczas renowacji budynków.


Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty producenta systemów kominowych Jeremias dostępnej w sklepie Ciepło24. Wypróbuj rury — w tym teleskopowe, płyty dachowe, kołnierze, rozety i wiele innych elementów. Stwórz z nich nowoczesny oraz w pełni bezpieczny system kominowy o łatwym sposobie montażu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kotly polska ferrum

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.