Piecyki łazienkowe gazowe

Informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

JUNKERS HYDRO 4200 WRD 9-4KB LCD Zobacz większe

JUNKERS HYDRO 4200 WRD 9-4KB LCD

7736505638

Nowy produkt

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody o mocy 8,4-15,7kW z wyświetlaczem LED

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

1 550,00 zł brutto

Więcej informacji

Główne zalety:
 
• utrzymanie pożądanej temperatury wody realizowane hydraulicznie
• zapłon bateryjny
• wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
• delikatny start urzadzenia poprzez płomyk pilot
• w zakresie dostawy znajdują się baterie i dwa wężyki przyłączeniowe
• wymiary urządzenia (wys. x szer. x gł.): 655 x 310 x 225 mm
• klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody A dla deklarowanego profilu obciążenia M
• niska emisja NOx zgodna z wymaganiami Dyrektywy ErP
 
* – przy założeniu temperatury wody na wejściu +10°C
Tabela danych technicznych piecyków łazienkowych
Tabela danych technicznych piecyków łazienkowych
 
Panel kontrolny piecyka
 
Nowoczesny design
Seria Junkers Hydro 4000 to również nowoczesny wygląd. Designem nawiązuje do najnowszej linii kotłów kondensacyjnych. Biała obudowa, czarny symetrycznie rozplanowany panel sterowania oraz zaokrąglone narożniki wszystko to sprawia, że urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie stając się elementem dekoracyjnym pomieszczenia.
 
Bezpieczeństwo
Nowoczesna konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę w różnych warunkach. Urządzenia zostały wyposażone w szereg czujników bezpieczeństwa, które kontrolują aktualne parametry pracy i w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji wyłączają urządzenie, dzięki czemu użytkownik może czuć się komfortowo i bezpiecznie.
 
Wszystkie urządzenia spełniają wymagania dyrektywy ErP
 
Wszystkie urządzenia są zgodne z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem UE 814/2013, które od dnia 26 września 2018 roku wprowadziło nowe wymagania odnośnie emisji tlenków azotu. Dla przepływowych podgrzewaczy wody zasilanych gazem, emisja tlenków azotu wyrażona w przeliczeniu na dwutlenek azotu nie może przekraczać 56 mg/kWh. Aby sprostać wymaganiom dyrektywy, która narzuca bardzo restrykcyjne limity emisji NOx został skonstruowany nowy palnik. Zwiększono jego powierzchnię, wydłużono dysze doprowadzające paliwo – mieszankę powietrza i gazu przez co uzyskano bardzo stabilny i jednorodny płomień. Palnik jest chłodzony wodą dzięki czemu dodatkowo obniżono temperaturę płomienia co ma zasadniczy wpływ na ograniczenie emisji NOx. Woda w pierwszej kolejności przepływa przez palnik odbierając część ciepła z palnika a następnie przypływa do wymiennika ciepła, gdzie zostaje podgrzana do wymaganej temperatury.
 
Łatwa wymiana
Nowa linia gazowych przepływowych podgrzewaczy wody Junkers Hydro 4000 została zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwą wymianę urządzeń starszej generacji. Rozstaw otworów montażowych do zawieszenia urządzenia jest taki sam jak w poprzednich wersjach urządzeń. Wszystkie elementy niezbędne do zainstalowania urządzenia znajdują się w komplecie.

6 innych produktów w tej samej kategorii: