Bosch - Junkers

Informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Bosch CONDENS GC2300iW 20P + regulator EasyControl CT200 Zobacz większe

Bosch CONDENS GC2300iW 20P + regulator EasyControl CT200

8734100648

Nowy produkt

Bosch CONDENS GC2300iW 20P Kocioł gazowy, wiszący, zamknięta komora spalania, jednofunkcyjny + Bosch EasyControl CT200 (biały) Regulator do sterowania smartfonem, praca wsystemie EMS lub EMS2

  • BOSCH CONDENS GC2300iW 20P kod 7736901547
  • Bosch EasyControl CT200 (biały) kod 7736701341

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

7 900,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny design

Nowoczesny design, niezwykle wydajna izolacja tłumiąca dźwięk oraz niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że Bosch Condens 2300i może być z powodzeniem montowany w eksponowanych miejscach. 

 Niewielkie wymiary kotła umożliwiają montaż na małych powierzchniach ścian w nowych jak i modernizowanych mieszkaniach, większych apartamentach, a także w zabudowie szeregowej i budynkach jednorodzinnych.

Możliwość komunikacji bezprzewodowej

W kotle wbudowany jest port umożliwiający montaż modułu Control-Key K20RF do komunikacji bezprzewodowej z systemem sterowania mobilnego Bosch EasyControl.

Ponadto, automatyka kotłów Bosch Condens 2300iW wyposażona jest w 7 przycisków umożliwiających intuicyjne korzystanie z panelu sterowania, czytelny wyświetlacz LCD, wbudowaną automatykę pogodową z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej. 

Logika menu nowej automatyki kotła i jej funkcjonalności zbudowane zostały w oparciu o opinie i oczekiwania użytkowników.

Wysoki komfort ciepłej wody

Bosch Condens GC2300iW to dwa modele jednofunkcyjne i jeden model dwufunkcyjny.

Modele jednofunkcyjne przeznaczone są do ogrzewania i fabrycznie przygotowane do współpracy z zasobnikami ciepłej wody. Model dwufunkcyjny do ogrzewania i ciepłej wody wyposażony jest w wymiennik płytowy o dużej wydajności zapewniający wysoki komfort c.w.u. ★★★ (maks. wg EN 13203-1) oraz wydajność 12,2 l/min (wg EN 13203-1, dla ΔT=30K).

Oszczędna i ekonomiczna praca

Ze względu na szeroki zakres modulacji - w zależności od modelu nawet ponad 1:8,5 - kocioł ten może oszczędnie produkować ciepło dla potrzeb ogrzewania i podgrzewania wody zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Wysoka klasa ErP A efektywności energetycznej dla potrzeb ogrzewania może być z dodatkowo podniesiona do klasy A+ dzięki zastosowaniu regulatora CW400 lub systemu regulacji Bosch EasyControl CT200.

 

Dostarczany BEZ adaptera powietrzno-spalinowego (jest to wyposażenie dodatkowe)

GC2300iW - dane techniczne

Dane techniczne

Długość przewodów powietrzno-spalinowych

GC2300iW - opis

 

Bosch EasyControl CT200 Biały

 

Zapewnia bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Obsługuje aż do 20 niezależnych czasowo i temperaturowo stref grzewczych, w których może być zamontowanych do 64 głowic termostatycznych Bosch. Dzięki bezprzewodowej komunikacji regulatora z programowalnymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi Bosch (komunikacja radiowa) i ruterem internetowym (Wi-Fi) instalacja jest niezwykle łatwa. Dane pogodowe mogą być pobierane z Internetu lub z automatyki kotła po podłączeniu opcjonalnego czujnika temperatury zewnętrznej. Dodatkowo, w kotłach Junkers-Bosch z magistralą dwuprzewodową EMS2, możliwe jest programowanie czasów podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Bosch EasyControl CT200

Korzyści w skrócie

  • Wygodny: dzięki trybowi Wykrywania Obecności w Domu
  • Ogranicza zużycie energii: dzięki wykrywaniu obecności i indywidualnej regulacji temperatury ogrzewanie działa tylko wtedy, gdy jest to konieczne
  • Reguluje temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach za pomocą grzejników: dzięki regulatorowi EasyControl i bezprzewodowym inteligentnym termostatom grzejnikowym Bosch Smart Home
  • Inteligentny: EasyControl łatwo można połączyć z innymi produktami i aplikacjami*
  • Po prosty fascynujący: cienka obudowa ze szklanym ekranem dotykowym i podświetleniem na zewnątrz urządzenia
  • Po prostu funkcjonalny: dzięki intuicyjnej obsłudze

 

Mobilnie sterowanie z aplikacją Bosch EasyControl

Obsługa regulatora CT200 jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Można go programować za pomocą dotykowego wyświetlacza na regulatorze a także za pomocą smartfonów oraz tabletów. Mobilną aplikację Bosch EasyControl można bezpłatnie pobrać z App StoreTM (dla systemu iOS) lub Google PlayTM (dla systemu Android). Do jednego regulatora można bezpłatnie pobrać aplikację nawet dla dziesięciu użytkowników. Nigdy wcześniej obsługa układu grzewczego nie była tak łatwa.

 

Inteligentna optymalizacja

Bosch EasyControl to inteligentny system zarządzania ogrzewaniem, który optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Regulator CT200 idealnie współpracuje z kotłami Junkers-Bosch wyposażonymi w magistralę EMS2. Przy zastosowaniu niewielkiego adaptera może być również montowany z kotłami innych producentów wykorzystującymi technologię OpenTherm® lub nawet najprostsze sterowanie ON/OFF.

13 innych produktów w tej samej kategorii: